O projektu

Podmínky prodeje

Kontakty

Chata Barrandov - Velká Úpa

Ubytovací areál Herlíkovice

Fotogalerie

otevři mapu

Plocha pozemků se stavbami:
4 474 m²,
ostatní plocha: 31 333 m²


Ubytovací areál skládající se z hotelu EDEN a turistické ubytovny EDEN.

V areálu jsou 3 nepodsklepené zděné ubytovací budovy a 1 nepodsklepená zděná provozní budova, 2 parkoviště, hřiště, hřiště na volejbal, gril, zahrádka, ohniště. Celoroční využití pro pořádání sportovních školících a ostatních hromadných akcí. Ubytovací areál Herlíkovice leží 3 km od Vrchlabí ve směru na Špindlerův Mlýn. navazuje na něj skiareál se 2 čtyřsedačkovými lanovkami a 8 lyžařskými vleky. Celkem 11,5 km sjezdových tratí různých obtížností, 93 % tratí je zasněžováno. Přímo na sjezdovce se nachází TEST CENTRUM Blizard (půjčovna a servis), lyžařská škola a školka s vlastním areálem, obchod sportovního oblečení, doplňků a suvenýrů, občerstvení, restaurace přímo na sjezdovce, večerní lyžování. Areál je v provozu i v letním období, kdy je využíván zejména cykloturisty a turisty. Krkonoše nabízejí 27 cyklotras a cyklostezek, pravidelné linky cyklobusů, ideální podmínky pro pěší turistiku.

Hotel EDEN: 11 dvoulůžkových a 12 třílůžkových pokojů, celková kapacita 59 lůžek, plně vybavená vlastní restaurace Budova hotelu prošla kompletní rekonstrukcí v r. 2006, všechny pokoje jsou vybaveny novým stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV/SAT. Jeden z pokojů má bezbariérový přístup.
Kotelna: Vytápění teplovodní elektřinou.
Přímo v hotelu se nachází restaurace s kapacitou 52 osob a plně vybavenou moderní kuchyní.

Věcné břemeno 02 Telefonica, věcné břemeno podzemního vodovodu na poz. č-. parc- st. 454 Město Vrchlabí. Závazky: nájemní smlouva na plnou kapacitu hotelu na zimní sezony 2008 až 2010 mimo restauraci. Nájemní smlouva na plnou kapacitu hotelu na zimní sezónu nájem za toto období je započítán jako úhrada za používání zařízení (nábytek, lůžkoviny atd.) mimo zimní sezónu. Tento závazek končí v r. 2010, čímž se zařízení stane majetkem vlastníka nemovitosti. Revize pouze do konce roku 2008.


Turistická ubytovna EDEN: Částečně zrekonstruovaná dvoupodlažní zděná ubytovna, ubytovací kapacita 296 osob, v budovách č.p., 371, 373, 375. Objekt je v užívání od r. 1943, částečně rekonstruováno v letech 2002-2006. Nové společná sociální zařízení v každém bloku a na každém patře, nové zařízení několika pokojů, ostatní pokoje vybaveny starším nábytkem.
Kotelna – vytápění na koks.


Budova ubytovny pro personál č.p. 369 na kompletní rekonstrukci kotelna: vytápění na koks Budova restaurace bez č.p., jednopodlažní, plně vybavena nábytkem a kuchyňským zařízením na částečnou rekonstrukci, půdorys „T“ Vytápění z kotelny budovy pro personál Budova kanceláří a ubytovna pro zaměstnance: dvoupodlažní zděná budova navazující na hotel Eden. Vytápění z turistické ubytovny


Závazky: Věcné břemeno 02 Telefonica, věcné břemeno podzemního vodovodu na poz. č-. parc- st. 454 Město Vrchlabí.

Minimální nabídková cena nemovitostí: 45.750.000,- Kč + provize RK ve výši 1,8 % z nejvyšší dosažené ceny
Minimální nabídková cena věcí movitých: 5.800.000,-- Kč + provize RK ve výši 1,8 % z nejvyšší dosažené ceny
(Ceny ve výši znaleckých posudků)


Poznámka:
Kupní smlouva podléhá schválení příslušného ministerstva. Po dobu schvalování musí budoucí kupující nemovitost převzít a tam, kde jsou závazky i provozovat na základě kupní smlouvy a následně nájemní smlouvy se Zařízením služeb pro Ministerstvo vnitra.


Copyright©2008HippoM | www.misinda.cz | www.webmake.cz