Z HISTORIE MAM REALIT

MAM Reality byly založeny v roce 1991 Ing. Vladimírem Majerem. Od téhož roku jsme členem Asociace realitních kanceláří Čech, Moravy a Slezská.


NAŠE SLUŽBY

Vzhledem ke svému umístění se naše RK časem začala zaměřovat převážně na pražskou klientelu, zejména co se týká nabídky bytů. I další nabídky nemovitostí jsou určeny převážně pro bytové účely – jedná se o rodinné domy, rekreační objekty a pozemky v Praze a okolí a v oblastech převážně v okruhu 60 km od Prahy. Ve své nabídce máme také atraktivní oblasti např. Slapy, Posázaví, Berounsko a další.

Od roku 2000 se zabýváme také privatizací bytových fondů ve vybraných oblastech Prahy. K prezentaci nabízených nemovitostí využíváme všech dostupných prostředků – zejména inzerci ve vybraných periodikách, denním tisku a časopisech, inzerci na vývěskových tabulích, letáků a Internetu.

V rámci zajištění komplexních služeb spolupracujeme s fundovanými odborníky, především jsou to advokáti, soudní znalci, notáři a příp. i poskytovatelé stěhovacích služeb. Pro své klienty zajišťujeme prohlídky vybraných objektů, poskytujeme kvalitní profesionální zázemí při realizaci smluv a také Vám pomůžeme s převody vlastnických práv k nemovistostem, rádi Vám také pomůžeme s vyřízením hypotéky. Dále umožňujeme svým klientům bezplatnou inzerci své nemovitosti na Internetu a v časopise MAG REAL.

Při své práci se řídíme Etickým kodexem realitního makléře a preferujeme individuální přístup k řešení problémů svých klientů se zárukou maximální diskrétnosti a solidnosti.

Přejeme Vám i sobě úspěšné vyřízení společných obchodních případů.